11 května 2018

10 věcí, které vám nesmí uniknoutTýden se přemlouvám, abych vám napsal. Jenže ono to nějak nešlo. Řídím se tím, že raději nenapíšu nic, než abych tlačil na pilu, né že by nebyla chuť a nálada, ale zastihlo mě období, kdy jsem si prostě jen užíval věcí kolem sebe, potřeboval se alespoň nějak dobít, určitě to všichni znáte. Navíc, ten pocit, že jdu z práce a mám před sebou ještě pár hodin světla k dobru, po zimních měsících, kdy mi to tolik chybělo, je představa pražských večerů s dobrým jídlem a slunění se v rozkvetlých parcích, randíček s kamarádkou u kafe, náplavky, zmrzliny a vitamínu sun mnohem lákavější, než představa, zasednout k notebooku, kde na mě vyskočí milion nových povinností. Úplně obyčejný věci, který ve mně ale pokaždé zanechají velké pocity a udělají z běžného dne krásnější.


O zpomalení v dnešní hektické době se rozepsala Bára. Vysvětlí vám, proč jsou nabídky wellness víkendů ve srubech a chatičkách, co vypadají venkovsky obyčejně, ale přitom jsou děsně luxusní, jen předraženou hračičkou, co skvěle vypadá na instagramu.

Ne všichni máme tu možnost pořídit si vlastního psa. Proto tu jsou útulky, kde vám parťáka, kterého byste vzali na procházku kolem řeky nebo do parku, rádi půjčí.

Lepek je v současnosti hodně skloňované téma. Nekonzumovat ho nebo držet bezlepkovou dietu, pokud vám ji nepředepíše lékař, je podle spousty odborníků hloupost. Bezlepkové produkty navíc často obsahují víc kalorií, než ty s lepkem. Celý květen se můžete nechat zdarma otestovat na intoleranci na lepek.

Toužíte po místě, kde můžete s hrnkem kávy relaxovat v záři slunce? Těchto jednadvacet kaváren vaši touhu promění ve skutečnost.

Hvězdami nové lokální kolekce One Star Rated oblíbených tenisek Converse se staly mladí influenceři.

Že se ekologem můžete stát velmi jednoduše, dokazuje těchto 6 domácích vychytávek. Stačí jen nahradit nejběžnější využívané produkty za šetrnější přírodní alternativy.

Ostrý jako břitva, takový je seriál Single Lady v hlavní roli s Janou Plodkovou. Druhá série odstartovala v dubnu a premiérové díly běží každou neděli v šest večer.

Pražský týden designu Prague Design Week na sedm dní zaplní již pátým rokem dvě patra kampusu Hybernská 4 aktuální tvorbou osmi desítek designérů, od nábytku přes produktový design, studentské koncepty až po módu a šperky. Začíná 21. května.

Bydlíme v šestém patře, bez výtahu, v činžovním domě na Vinohradech. Máme nádherný výhled na stověžatou, skvělou fyzičku, nebojíme se zlodějů a nikdy neodcházíme z domu, aniž bysme si nezkrontrolovali xkrát jestli máme všechno, co potřebujem. A tady je 25 dalších důvodů, proč to tady tak milujem.

Artic Bakehouse je nová severská pekárna na Újezdu a Eska má nového konkurenta. Dva Vikingové, kteří chtějí se svým islandským kváskovým chlebem dobít Prahu.Czech Blondýn


SHARE:
Blogger Template by pipdig