28 března 2018

Last minute / random

Zatímco některé články se píšou doslova samy a zaberou minimum času, jiné mi občas dají pořádně zabrat. Mám je v záložkách prohlížeče třeba i několik dnů, než najdu tu správnou inspiraci k tomu je sepsat. Vymýšlení nových témat, focení a práce s klienty je někdy pěknej oříšek. Za poslední dobu jsem navíc zjistil, že mám čím dál větší sklony prokrastinovat. Dělat cokoliv, jen ne to, co zrovna musím nebo měl bych. A že těch rušivých elementů a spouštěčů bylo v březnu víc než dost. (Vogue bude i v Česku, odstartuje zářijovým, tedy tím nejvýznamnějším číslem. Českou Elle povede muž. Soffee aneb jak si připravit dobrou výběrovou kávu i doma. O tomhle novém projektu chystám i samostatný článek. Nesnesitelná lehkost šití s mou oblíbenou designérkou Denisou Novou. Návod na domácí peeling. ) Naučil jsem se ale, že občas je prostě lepší vypnout, než zbytečně tlačit na pilu. Ta správná myšlenka často přijde v tu nejméně očekávanou chvíli.

Z vaší zpětné vazby, co jsem za poslední měsíce vyčetl, vás víc fotek baví. Uvařte si čaj a udělejte si pohodlí. Snad vás březnový random bude bavit!


Nedělní oběd v Herbivore


Tulipány na farmářských trzích, které ještě nesou poslední známky ranních mrazů.
VyšehradNová kavárna ve Vršovicích, Tvoje máma 
Začátkem března představila přední česká designérka a art directorka firmy Brokis Lucie Koldová svou vůbec první autorskou přehlídku v galerii Kvalitář. Nejvíc se nám líbil závoj světla z ručně foukaných oválných tvarů.Re-See showroom supported by Nespresso v rámci mbpfwJaký nejogurt máte nejraději vy?


Kavárna co hledá jméno


vejce benedikt
snídaně do postele i v pondělí 

Text a foto Czech Blondýn

SHARE:
Blogger Template by pipdig