28 prosince 2017

How we spent Christmas? Dinner and presents

Snad jste všichni prožili Vánoce v klidu a se svými nejbližšími. Za sebe musím napsat, že mi letošní vánoční plán vyšel podle mých představ. Víc než samotný Štědrý den se rok co rok těším z příprav na něj a i tentokrát jsem si strašně užil veškeré chystání, balení dárků a dekorování našeho vinohradského bytu i když to bylo kvůli práci trochu náročnější než jsem čekal. Jídlo na štědrovečerní jsem byl kupovat třiadvacátého v deset večer a detaily dolaďoval ještě dopoledne, když už snad měla většina z vás nohy nahoře, sledovala pohádky a užívala si vánoční atmosféry. Celé svátky nám z repráčků hrála Sia a její nové vánoční album Everyday is Christmas. Zamiloval jsem se do něj a některé songy si broukám i teď.
Co se týče dárků, našli jsme pod stromečkem knížky, gramofonové desky (můj kluk si ještě před Vánoci koupil gramec a je to pecka), kosmetiku, Samsung Galaxy, diář z veganské kůže z Papelote, Instax foťák, kuchyňského robota a šály od Bati a z Oriflame. Ve vánoční soutěži u Alex jsem ještě vyhrál kazetu Perfumer's Selection z Fann parfumérie s 5 vzorečky vůní a tu, která mně osloví nejvíc, si dojdu vyměnit za plné balení. Bohužel mi nestihla dorazit do Vánoc, takže vám ji nafotím dodatečně :)

Tím nejkrásnějším dárkem ale bylo, že jsme byli spolu.

Když se mi od něj dostalo pochvaly, jak dlouhou cestu jsem od našeho seznámení ušel, donutil mě tím se, nad uplynulým rokem zamyslet, ale místo nostalgického vzpomínání na všechno hezké i ošklivé, mi přijde správné poděkovat, protože jen díky lidem kolem sebe jsem mohl několikrát vystoupit ze své komfortní zóny, zažít a navštívit spoustu zajímavých míst a akcí a posunout se v životě dál. Nevím jak vy, ale mě vědomí, že mám to, co někteří lidé nemají, milujícího partnera, práci, která mě baví, kamarády, kteří za mnou stojí, že mám kde bydlet a co jíst, dělá neskutečně šťastným a každý den za to děkuju! I to mě přivedlo k myšlence, že bych se rád v příštím roce zapojil víc do pomoci druhým lidem, kteří takové štěstí neměli a opuštěným zvířatům. Každý si může říct, proč bych dělal něco dobrého, když pro mě taky nikdo nic neudělal. Vtip je ovšem v tom, že každý musíme začít sám od sebe a nečekat, co pro nás kdo udělá. 
Bílé talíře jsem na poslední chvíli kupoval v Butlers.


Text a foto Czech Blondýn

SHARE:
Blogger Template by pipdig