12 listopadu 2017

Tričko na míru

Co se vám vybaví jako první, když se řekne James Dean? Padesátá léta, rebel, neuvěřitelný šarm a sex appel, stejnojmenný podnik v centru stověžatý? Ikonické bílé tričko? 

James Dean a právě pouze bílé, dokonale padnoucí tričko, pod kterým se mu rýsují svaly a to úplně stačí k tomu, aby byl tak zatraceně sexy a tenhle výjev vám několik nocí po sobě nedal spát? Všimli jste si někdy, kolik špičkových módních návrhářů, má během uvedení nových kolekcí tutéž samou uniformu, skládající se právě z bílého nebo černého trička a kalhot? Protože, když se obklopujete barevným světem plným krásných věcí, je jednodušší ráno vstát a vědět přesně, co si vezmete na sebe, říká majitelka českého brandu Zagh Couture. A právě proto vznikl i Zagh, neboli mladá česká firma, zabývající se jednoduchými tričkami, mnohdy podceňovaným kusem oděvu a přesto nezbytnou součástí pánského i dámského šatníku, ve kterém spíme, chodíme běhat, vaříme, relaxujeme a pracujeme. 

Cílem značky Zagh je vytvořit univerzální kus oblečení, který se bude hodit ke všemu a k jakékoliv příležitosti, ale v odpovídající kvalitě. Kolekce se skládá z klasického trička s kulatým výstřihem, s výstřihem do véčka a neméně oblíbenou verzí polo trička s perleťovými knoflíčky v barvách černé, bílé a šedé. Ono se možná řekne tričko, to mi přece stačí z H&M za stovku, dvě, ale nevím jak vás, u mně to většinou končí tak rychle, jak to i začalo. 2x vyperu, změní tvar, když se ho snažím přetáhnout přes hlavu, popraská pár nití, sem tam se objeví nějaká dírka a scénář se opakuje. Pro majitelku Zagh je tričko stejným ekvivalentem jako malé černé. A nabízí i službu tailor made, tedy šití na míru. 
Obyčejné tričko? Na míru? Není už to moc? Odpovím vám hned, není! Do některých věcí se vyplatí investovat. A ten pocit začíná už ve chvíli, když vám přijde domů, zabalené v hedvábném papíře ve stylové papírové tašce. Zkuste se nad tím zamyslet i tak, že raději než jich mít třicet, co vydrží max tři vyprání, budete mít jedno, ale kvalitní a pokaždé, když ho na sebe oblečete, ať už k obnošeným džínům nebo pod sako, bude to povznášející pocit. Navíc tričko se nemění každou sezónu - tričko člověk nosí pořád. A pak je ve hře ještě stále neodolatelně sexy James Dean.Text Czech Blondýn
Foto archiv značky


SHARE:
Blogger Template by pipdig