Waf Waf

by - 08 května

Můžu se snažit sebevíc, ale musel bych si zakázat veškerý sociální sítě, pak by můj zdravý životní styl neutrpěl na kráse, jako se tomu stalo ve středu. Z nudy projíždím instagramový profily, když na mě vyskočí fotka nedávno otevřenýho podniku na Letný, Waf Waf, palačinkám a waflím bych ještě dokázal zdatně odolat, ale prostředí v pudrových barvách, který je jako vystřižený z filmu Pomáda, už rozhodne za mně. Alespoň že venku to vypadá konečně jarně a neřestný myšlenky zaháním představou několikakilometrový procházky parkem v domnění, že všechny, znovu nabitý kalorie, tím shodím. Na druhou stranu, je občas fajn si na chvíli odpočinout od kaváren a vyzkoušet něco jinýho.

V podniku Waf Waf, kterej byl otevřen 8.dubna a je proto v Praze čerstvým nováčkem, avšak i za tu krátkou chvíli si našel spousty obdivovatelů, si můžeš sestavit sladkou nebo slanou palačinku a vafli z více než padesáti druhů ingrediencí, mezi nimi nechybí různý druhy ovoce, ale i Raffaello, nalámaný Kinder Bueno, Lino Lada - bílá varianta pomazánky Nutella, Monte, Kit Kat a nejrůznější polevy a náplně. 

Servírka zakřičí mý jméno a já už si ke stolu nesu porci originálně ozdobených palačinek. 

Nevypadají vůbec zdravě, za to jsou ale velmi dobrý. Kromě chutných palačinek a belgických vaflí, by byla škoda si nevšimnout českého porcelánu, na kterým jsou pokrmy servírovány a českých plechových hrnků. Až tě teda přepadne ten známej pocit, dal bych si něco sladkého/slaného, už víš, kam s ním jít zatočit. A to i v podobě take-away palačinky nebo vafle v kornoutu. Ceny jsou příznivé kvalitě, porce nadstandardní, vyrovnají se hlavnímu chodu. Další důvod, proč navštívit Prahu 7, ze který se stává moderní, cool čtvrť.

Text a foto Czech Blondýn

Mohlo by se Vám líbit

0 komentářů