Choco Fleurs

Znám způsob, jak na chvíli zapomenout na všechny starosti, který motaj hlavu a ještě u toho dopřát orgazmus svým chuťovým pohárkům.

Koho by napadlo, že po seznámení s Bárou z Nikolajky a vydání článku, kde přemýšlím nad tím, kolik milých setkání nás ještě čeká, uběhne jen pár dnů a já poznám další milý a tentokrát i sladký projekt s názvem Choco Fleurs. Ten je na úplném začátku svý (slibný) kariéry a proto mám velkou radost, že Ti ho můžu na blogu představit. Protože kdo by odolal jahodám v čokoládě. Já teda nikdy a to můžu držet i tu nejpřísnější dietu, stačí jeden pohled. A přesně o tom celej Choco Fleurs je a jak už správně napovídá název, nejedná se ovšem o jen tak nějaký jahody v čokoládě, ale v Choco Fleurs ti je klidně vyrobí, kromě klasického balíčku, i ve tvaru květiny. Za mě super nápad a o starost míň, čím udělat druhým radost. Držím palce v rozjezdu!

Text Czech Blondýn
Foto Czech Blondýn, Choco Fleurs

2 komentářů

  1. To vypadá tak pěkně! A chutně... ♥ :D

    OdpovědětVymazat
  2. Mňam! Měla bych problém si vybrat jenom jednu a s tou závislostí na čokoládě Tě naprosto chápu :-) Navíc je to super dárek 2v1 --- krásné na pohled a dobré. Monča http://cms.mishmash6.webnode.cz

    OdpovědětVymazat

My Instagram