Valentýn s Happy Socks

by - 12 únoraLásku si je třeba projevovat každej den a je podle mě i lepší, když jednoho z nás něco nečekaně překvapí, než podvědomě očekávat dárek na 14. února.

Ještě donedávna jsem Valentýn nesnášel a větší zalíbení cítil k Prvnímu Máji, kdy je Petřín na procházku přijatelnější než ve studeným únoru a celkově to všude kvete a má to mnohem romantičtější říz. Po letech, kdy jsem byl k Valentýnu skeptický a víc než jako den zamilovaných ho vnímal jako trapný a marketingem prolezlý svátek, kdy se obchody hemží růžovou výzdobou a infantilními plyšáky, jsem trochu pookřál. Rozhodně za to může i fakt, že mám vedle sebe partnera, se kterým spolu za pár tejdnů oslavíme náš první společnej rok.

Naše srdce pro toho druhého stále tepou silou parních lokomotiv. 

Pokud jde o valentýnský dárky, máme v tom oba jasno a to nejlepší, co si můžeme navzájem dát, je společně strávený čas. Ten někdy potřebujem jako sůl.

Spoustu zábavy jsme si užili při focení valentýnský kolekce ponožek od Happy Socks, kterou nás obdaroval Urbanlux. No nejsou roztomilý? Já v nich zůstal už celej den a myslím, že mými oblíbenými zůstanou ještě dlouho po Valentýnu.

 ❤️

Text a foto Czech Blondýn

Mohlo by se Vám líbit

4 komentářů