24 února 2017

První káva u Cafefin

To se takhle dozvím o nový kavárně na Vinohradech a protože novejch míst ke kavárenskýmu poflakování není nikdy dost, netrvá to dlouho a se zvědavostí, která nezná mezí, sedím u jednoho ze stolků, snažím se zmapovat dosud neznámý území a netrpělivě vyhlížím svou kávu, kterou jsem si objednal. Vnímám každičký detail, který tkví v tomhle hipsterským doupěti provoněným od podlahy až ke stropu kofeinem.

Není to jen póza, je to kus života. Každej máme nějaký místo, kam se utíkáme schovat, když se nám všechno sype na hlavu a potřebujem na chvíli zastavit, načerpat novou energii a vnímat daný okamžik, abysme se zase usmívali a byli v pohodě. Pro mě jsou právě kavárny mým malým přístavem a díky stověžatý si můžu každej den rozmyslet, z jaký se vydám na plavbu za svým spokojenějším já.

Cafefin je na našem blogu asi první kavárna, o který píšu jen pár dní po otevření. Její budoucnost je tak ještě v plenkách a dá se jen těžko odhadnout, co všechno jí čeká a nemine. Osobně si ale myslím, že má vykročeno pravou nohou a svý fandy si najde. Už jen skutečnost, že si můžeš u dobré kávy vychutnat výhled na farmářský trhy, by mohl přilákat tvou pozornost!Text a foto Czech Blondýn

SHARE:
Blogger Template by pipdig