Minimalismus - Martina Bechyňová

Nedávno se se svou první knihou o módě a stylu vytasily Lucie a Nikol z blogu A Cup Of Style a nyní jim na paty šlape Martina z The Blondieverse.

 Původně jsem na její křest jít nechtěl, ale Marek mě nakonec přesvědčil, že to může být legrace. Ok. Ti z vás, kdo mě sledujou fakt od začátku ví, že jsem blogování nevzal zrovna za dobrej konec. Asi mi chybělo sebevědomí, nevím. Ale každej děláme chyby a je jen na nás, zda se z nich poučíme. Každopádně jsem to bral jako jakousi satisfakci, že budu mít konečně chvíli Martinu poznat osobně a pokecat s ní. Zároveň rád podporuju mladý začínající talenty, ať už mají nadání pro módu, design, malování nebo psaní.


čtvrtek 16.6.
místo: kavárna Prostá Přítomnost, čas: 19:00

Raději jsem dorazil přesně na sedmou, kdy křest začínal, protože jsem nevěděl, kolik výtisků má Martina nachystaných a představa, že bych si domů jeden neodnesl mi naháněla husí kůži. To, že kniha za to stojí, svědčí i fakt, že (v zápalu euforie asi) jsem si v klubu zapomněl sluneční brýle :) její obsah ti prozrazovat nebudu, abys měl taky malý překvapení. O krásnou titulku a ilustrace se postaral Martinin přítel, designér Ondra. Nabízí se otázka, proč jsem si ji koupil? Nejsem žádnej knihomil, ale Martina je jednou z prvních blogerek, který jsem začal sledovat a její styl psaní je mi velmi blízký. A taky se u nás nestává tak často, aby nějaká blogerka vydala knížku ( za pár let už to může bejt jinak). Knížku o sobě, o svým životě. Co jsem zatím stihl přečíst, na to, že je Martině teprve čerstvých 23 let, má toho za sebou už celkem dost a svým čtenářům toho může hodně předat ...

Ta holka, která na křtu pobíhala v bílejch šatech a s modrejma vlasama, je důkazem, že když opravdu něco chceš a tvrdě si za tím jdeš, můžeš nakonec dosáhnout cíle.

Takže jo, jdi do toho, Minimalismus je na léto ideálním čtením!

Czech Blondýn 

7 komentářů

 1. The Blondieverse odebírám na facebooku, takže jsem ten rychloproces s knihou sledovala a upřímně mám husí kůži spíš z toho, jak rychle to šlo... :D Pohybuji se částečně kolem vydávání knih a neumím si představit, že by byla po všech stránkách zvládnutá knížka napsaná a vydaná za měsíc. Ale třeba mě ohlasy přesvědčí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jestli je to takhle, tak si troufnu napsat, že Martině se to povedlo. Jestli to dala do kupy za měsíc, tak to klobouk dolů! ;) Ilustrace jsou jednoduché, ale pěkné a obsah má hlavu i patu!

   Vymazat
 2. Teda, diky moc! Pamatuji si te od zacatku a jsem rada, ze jsem te po vsech tech "zahadach" videla osobne:) jooo a!!! Bryle se nasly, takze mi napis na FB a predam ti je:)) vsechno ma svy stastny konce, chichi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda, to jo, zahad tu bylo až až :))
   A ozvu se, rád tě uvidím znovu!

   Vymazat
 3. Kvetu zvědavostí. Potřebuji vlastní kus!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co vím, brzy by snad kniha měla být k zakoupení i online. Nebo už je? Zkus mrknout ;)

   Vymazat

My Instagram